Кръчма

Разни

nkanavrov

• 277
  • 17
Re: Разни
« Отговор #1 -: 05, март, 2014, 19:08 »

Снимката е от друг форум , но е интересна като замисъл . За тези които обичат да експериментират , ето възможност.Аз лично бих опитал върху дини с надпис рекламиращ лично моята сергия .
« Последна редакция: 14, март, 2014, 15:17 от Вискяр »

nkanavrov

• 277
  • 17
« Отговор #2 -: 05, март, 2014, 19:12 »
Забравих да уточня че това се получава като се залепи върху плода избрания надпис , като се ползва непрозрачно фолио.И задължително когато плода е още зелен за да има време да  се изяви разликата при фотосинтезата и натрупването на багрилата.

Gogo69

• 307
  • 5
  • Ако можеш да направиш добро - направи го!
« Отговор #3 -: 09, март, 2016, 21:26 »
Аз сериозно си мисля да дамгосвам (печат с нагорещено желязо) дините с името на фермата с рекламна цел... Децата ме разубеждават... Мисля някакви щуротии и аз... Някой тук да ползва собствени фирмени амбалажи - касетка, кашон, торбичка, еко/био/хартиен плик или каквото и да е с името му, като производител на стоката, сорт, качество, регион на производство...?

Мило

• 1 074
  • 20
« Отговор #4 -: 10, март, 2016, 13:50 »
Има един овощар в нашия град който си лепи стикери на ябълките(такива като при бананите)с неговото име.
Най мразим като копам да ми отскача мотиката от камик !

Вискяр

• *
  • 1 709
  • 7
  • Работата никога не свършва!
    • Градина Вискяр
« Отговор #5 -: 11, март, 2016, 12:15 »
Gogo69, направи си лепенки, като горе при ябълките.
Това е най-сигурния начин да не ти ментосват продукцията.

Gogo69

• 307
  • 5
« Отговор #6 -: 11, март, 2016, 22:19 »
Ще го мисля още...
Не съм свикнал да оставям недоволен клиент. Ако на някой не му е харесала динята, или доматите са му били зелени, или в чушките е намерил червейче, или му горчала краставицата или каквото и да е, му го сменям безплатно или му връщам парите. Така уважавам себе си и това, което правя. Независимо че има и леки злоупотреби :), аз го приемам като помощ. Мисля си, че трябва да имам сили да застана зад това, което произвеждам, защото това е част от мен и нещото, което представлявам, за другите хора...
Стока напред не давам. Предпочитам да подаря по-малко количество...

Мило

• 1 074
  • 20
« Отговор #7 -: 12, март, 2016, 13:15 »
Браво майсторе,отлични расаждения !!!
Най мразим като копам да ми отскача мотиката от камик !

Gogo69

• 307
  • 5
« Отговор #8 -: 12, март, 2016, 21:08 »
Радвам се, че ги споделяш, Мило!