Кръчма

Обявено е код жълто

maistora

• 196
  • 2
Re: Обявено е код жълто
« Отговор #15 -: 15, март, 2014, 07:48 »
Бре моите са с един наелон на места ,отвън тук там има и поникнали ,единствените загинали са тия де минах с горелката за лесно плевене после .

Станка

• 385
  • 10
  • Знам, колко не знам...!!!
« Отговор #16 -: 15, март, 2014, 08:17 »
Голяма студ :( в 5ч с -2 и после +20,това  ще рече че вътре отива към 30 и после границите не били в норма.Ми не са!!!
Има дни,в които си мисля,че съм луда.Има и такива,в които съм сигурна.

maistora

• 196
  • 2
« Отговор #17 -: 15, март, 2014, 08:33 »
те затва не стават на книга Станке ,ама на Мило си е топло нощем щото надува печката ,после пък ако проветряваш си става като външната температура ,ако пък и така не става се засенчва или с мрежа или с боя пък и с кал може ,да казвам ли как се маха боята .

Станка

• 385
  • 10
« Отговор #18 -: 15, март, 2014, 08:53 »
Еееее,говорих за външна температура-сутринна ;D,но само не разбрах как при тези външни на судена леха ти никна пипера ;DСорта ти е студоостойчив?И квото снесеш като инфо все е полезно и безплатно ;D.така А и Б,ще преминем ;D

maistora

• 196
  • 2
« Отговор #19 -: 15, март, 2014, 16:43 »
ми не е много рано щото е закиснат на първи март засят на 5ли 6 непомня(сея ги на два транша че две седмици наи малко ги разсаждам не мога кат батко за 30 часа,може би се бъркаш де оня ден разправях че съм накиснал едни),за 15 дена си пониква сухозасят ако му е точна температурата ,и като казвам студена леха недеи си мисли,че подържам 5 градуса ,лехите ми бяха завити още преди сеитбата демек са се затоплили после слагам два налеона евентуално един със агривело

на леха вдига по- бързо даже температурите щото има по малко въздух да затопли ,проблема е че е играчка отвии завии ,лекинко вдигни налеона вечер два ,после тука изсъхнало там зеленясало естествено покраи отворите по студено ...

ти А и Б си го имаш ,говоря за хора де като им кажеш азот се чудят ква е тая непозната дума на нпк тор казват 3 в 1 примерно мисля че барем това няма си обясняваме ,ако си лафим с тебе .

Станка

• 385
  • 10
« Отговор #20 -: 16, март, 2014, 14:19 »
  "Ветрове" на Лили Иванова ми е " любимата" песен >:(

maistora

• 196
  • 2
« Отговор #21 -: 16, март, 2014, 16:21 »
нищо не разбрах  ;D ма в твои стил да продължа
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=BHEdczCGM3Q" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=BHEdczCGM3Q</a>

ХЕРА

• 177
  • 6
« Отговор #22 -: 17, март, 2014, 09:22 »
В тоя форум става все по трудно да се следят напъните на някои участници, което е жалко защото преди ставаше добра раздумка.
Чукча писател-не читател.....

Мило

• 1 074
  • 20
« Отговор #23 -: 17, март, 2014, 19:18 »
Във Европа по форумите когато се зададе въпрос веднага следват 3-4 отговора.В Русия на един въпрос веднага следват 3-4 въпроса.В България като зададеш един въпрос веднага 10 ти казват колко си проС  :P :P :P
Най мразим като копам да ми отскача мотиката от камик !

maistora

• 196
  • 2
« Отговор #24 -: 17, март, 2014, 19:28 »
Без обиди моля, щото си личи кои е чел и кои не ,както казах при мен е каквото повикало такова се е обадило ,сега гледам Краси ти писа в съседната тема че е изрътил на 36 час цели 4 процента когато аз ти казах че имам тук там някое ти ми говориш за боб и басни

Дуц

• 7
  • 0
  • градина
Циганското лято
« Отговор #25 -: 31, октомври, 2014, 14:04 »
Циганското лято се завръща..... Да удари циганско и декември,няма да е лошо!
Живота е това, което ти се случва,докато правиш планове за него!!!

Вискяр

• *
  • 1 709
  • 7
  • Работата никога не свършва!
    • Градина Вискяр

Вискяр

• *
  • 1 709
  • 7
  • Работата никога не свършва!
    • Градина Вискяр
« Отговор #27 -: 30, юли, 2015, 18:29 »
34,5° С
Рекорд за Градина Вискяр.
 :'(

Мило

• 1 074
  • 20
« Отговор #28 -: 09, ноември, 2015, 20:20 »
9 ноември 26 градуса във Видин  !!!
Най мразим като копам да ми отскача мотиката от камик !

« Отговор #29 -: 10, ноември, 2015, 06:01 »
   При нас и "шарено" но слана няма. Опърли само най чувствителните, другото си е здраво.