Кръчма

Проблеми във форума

Проблеми във форума
« -: 05, юни, 2018, 02:11 »
Форума придоби неясни проблеми и сътресения. Търси се решение. Извинете за неудобствата.
Ако имате въпроси, моля, пишете на мен в темата или на Вискяр във фейсбук, какви са те. Всяко информация може да се окаже важна.

peterstamov

• **
  • 88
  • 0
  • градина
Re: Проблеми във форума
« Отговор #1 -: 05, юни, 2018, 08:44 »
На първо време махни тези големите картини, че заемат целия екран. Не можеш откри текста заради тях! После виж защо дава, че сайта е несигурен и тр. да се добави като изключение за да го отвориш!!!!????

На коя платформа е кода - WordPress или други???

« Последна редакция: 05, юни, 2018, 08:46 от peterstamov »

« Отговор #2 -: 05, юни, 2018, 11:08 »
файърфокса пищеше за https-а, защото дисковото пространство на хостинга бе препълнено и SSL не можеше да се ъпдейтне и поднови.
Големите аватари бяха, защото от cPanel-а отстраних index.template.php. Инак нямаше влизане - при опит за логване връщаше, че времето на сесията било изтекло. Във форума на SMF има такива оплаквания, но е било в случаите на ъпдейт на версията. А тук версията е ъпдейтната началото на януари.
Системата можеш да я видиш във футера. Уърдпрес не е добра идея за форум. Въпреки масовото му използване за какво ли не.
Сега съм върнал index.template.php, да видим какво ще се случи.

peterstamov

• **
  • 88
  • 0
  • градина
« Отговор #3 -: 05, юни, 2018, 14:03 »
Логването не работи зеления бутон. Горе в лентата ВХОД си работи. Препрати зеления бутон към работещия или го премахни да не се вижда и да си влизат от входа от лентата най-отгоре.

А всичко това свързано с маси, оркестри, циганки и т.н. значително дезориентира!
« Последна редакция: 05, юни, 2018, 14:06 от peterstamov »

ИПК

• 507
  • 3
  • Иван Петров Коцев
« Отговор #4 -: 05, юни, 2018, 18:19 »
При мен всичко е наред.   На настолния комп с ХР съм, на двата ми лаптопа със седмицата съм на тях и на двата таблета с Андроида също всичко е наред .Цял месец имаше някакъв проблем но от вчера всичко и на ред.

« Отговор #5 -: 09, юни, 2018, 12:53 »
Бутона в дясно е оправен - привързах го към бутона горе.
Не е идеалното решение, но работи.