Кръчма

издължен крив разсад

mohel

• *
  • 22
  • 0
  • Ел.техник,HACCP,IFS,Механик,Диагностика леки-тежки
Re: издължен крив разсад
« Отговор #30 -: 23, април, 2017, 22:19 »
ето какво стана с доматите които се подсякоха от тия който оцеляха ги позасипах и ги оставях на вън но не на пряко слънце и това излезна от тях  ще бъдат само за експеримент :)
края на месеца ще си купя хубав разсад а тия ще ги насадя експериментално

Ел.техник,HACCP,IFS,Механик,Диагностика леко и тежко товарни

MinaLP

• 538
  • 6
  • градина
« Отговор #31 -: 23, април, 2017, 22:29 »
Браво! Екстра са и ако ти стигат засади си тях като дръпнат. Времето се стопля и бързо ще пораснат...Явно сериозно прижуря при теб, запомни мястото което им пригоди за догодина  ;)
« Последна редакция: 23, април, 2017, 22:32 от MinaLP »
Всяка ситуация е като монета с две лица. Винаги има и положителна страна!

mohel

• *
  • 22
  • 0
« Отговор #32 -: 23, април, 2017, 22:36 »
Браво! Екстра са и ако ти стигат засади си тях като дръпнат. Времето се стопля и бързо ще пораснат...Явно сериозно прижуря при теб, запомни мястото което им пригоди за догодина  ;)
ми дано стане нещо от тях ама пак не ми стигат много от тях ги уморих без да искам а и не се знае до като идат в земята какво може още да им се случи  иначе мисля да си засадя тая година 50-60 стръка домати и още толкова Пипер и 10-15 стъръка краставици също така засях направо в земята Киселец (едвам намерих)
3 стръка тиквички  на семки сложих по 10 семки в пазва да видя колко ще избият и ще оставя само 3
и копър също тия 3-те гледах че  им е скрок направо в земята през тоя месец той пък се оказа много студен тук и не знам дали ще излезне нещо :)

mohel

• *
  • 22
  • 0
« Отговор #33 -: 23, април, 2017, 23:06 »
да на моята тераса от както изгрее слънцето до като залезе се тук пече за това ги държа по към стената на сянка
всичките съм ги засипвал допълнително преди време всичките бяха мн  издължени сега са доста по добре