Кръчма

Програма"Млад фермер"-Мярка112

Станка

• 385
  • 10
  • Знам, колко не знам...!!!
Програма"Млад фермер"-Мярка112
« -: 10, октомври, 2014, 23:14 »
 :P ;D :D.На цялата лоша година-дъждовна при внезапна проверка от ДФЗ съм горда съм себе си и не можах да не се похваля.Нямат забележки-справили сме се и се чувствам удуволетворена на цялата луда работа която вложихме за да не изберем терминал 1  на летище София.Та след като се похвалих ;D,млад фермер е сина ми ,ние сме минали години за да сме млади :(,ако мога да бъда полезна с инфо за настоящи колеги желаещи да са "Млади" ще се радвам да помогна с инфо.Далеко съм от мисълта  че е лесно но си заслужава ако това ни е работата,получава се ако го искаш!!!
Има дни,в които си мисля,че съм луда.Има и такива,в които съм сигурна.

Мило

• 1 074
  • 20
Re: Програма"Млад фермер"-Мярка112
« Отговор #1 -: 12, октомври, 2014, 11:42 »
Ako имаше програма Стар фермер колежке със сигурност щяхме да кандидатстваме и то раздел "Даване на акъл в зеленчукопроизводството","Улесняване на работния процес в плевенето на зеленчуците" и др.  :D
Най мразим като копам да ми отскача мотиката от камик !

Станка

• 385
  • 10
« Отговор #2 -: 12, октомври, 2014, 13:00 »
 ;D ;D ;D.Колега,още малко и да ти повярвам,че си почнал от ТКЗС-то,няма спор че най-лесно акъл се дава :D :D

Мило

• 1 074
  • 20
« Отговор #3 -: 12, октомври, 2014, 15:51 »
Толкова много бригади съм изработил в ТКЗСто,че някак логично се занимавам точно с тая дейност,а и съм потомствен зеленчукар  ;)
Най мразим като копам да ми отскача мотиката от камик !

Станка

• 385
  • 10
« Отговор #4 -: 16, октомври, 2014, 19:16 »
 Не,че искаш някой да те ориентира какво да гледаш и до някъде си прав ,но Европа ни скастри пак-http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4369678