Кръчма

Как да продаваме разсад - домати, зеленчуци, зарзавати

Вискяр

• *
  • 1 709
  • 7
  • Работата никога не свършва!
    • Градина Вискяр
Един прекрасно-очарователен начин как да продаваме разсад от домати, пипер, краставици и други зеленчуци и зарзавати, които сме произвели в нашата оранжерия или градина.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=jvBr-qPAGwI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=jvBr-qPAGwI</a>

"В нашата идилична Belly Farm сме произвели много разсад. Той ще бъде предложен на нашия щанд в центъра за градински  продажби на планинския град Hailey в Idaho на 31 май от 10 часа до 17:00 часа. Местоположението е Red Door Design House на ъгъла на Bullian и реката. Чушки, домати, краставици и много повече."

Едно е да посееш семена от зеленчуци, друго е да отгледаш разсад от домати и други зарзавати, а трето и четвърто е да ги продадеш, та хората да си ги насадят в градините и да се радват на богат урожай от вкусна продукция.

Станка

• 385
  • 10
  • Знам, колко не знам...!!!
 Колеги,много добре звучи ;D,не съм от специалистите,но както всички знаете ;D баба съм,ноооооо само на внучето е мое допълнение ;D,та поради тази причина синковеца не е още на пазар а ние работа имаме,имам останал разсад около 200бр домат от Сеньора,Амати,Биг Биф и новия розов на Клаус който е с номер ако имате интерес на лични.Говорих днес с Еконт-имах пратка от колега та става пращането за ден,другият вариянт е БГ борса в Фб-ка,но там са любители. ;D
Има дни,в които си мисля,че съм луда.Има и такива,в които съм сигурна.

Мило

• 1 074
  • 20
За тези прекрасни сортове си заслужава да отделиш един ден и да отидеш в Плевен на пазара.Там със сигурност ще го продадеш.Цената е 0,80-1лв на корен за холандските домати,БГ расада е 0,60лв,така поне е при нас.
Най мразим като копам да ми отскача мотиката от камик !

nkanavrov

• 277
  • 17
Ранните оранжерийни сортове Холандски , Израелски и др. при нас се продават между 1.50 и 2.00 лв.Това което изброяваш като сортове е твърдо между лев и 1.50.Така , че на Цветница  - на пазара и с парите - памперси  ;) ;)