Кръчма

Самонаета в къщи:)

Станка

• 385
  • 10
  • Знам, колко не знам...!!!
Re: Самонаета в къщи:)
« Отговор #30 -: 28, април, 2014, 07:42 »
 Дъждовно  >:(,но успяхме да сложим мулча и капковото на 2 двора  ;D.Захранващия няма да се сменя ;),дано някога механизираме това упражнение ;D
Има дни,в които си мисля,че съм луда.Има и такива,в които съм сигурна.

Вискяр

• *
  • 1 695
  • 7
  • Работата никога не свършва!
    • Градина Вискяр
« Отговор #31 -: 28, април, 2014, 08:44 »
Като вземеш всички дворове в селото и махнеш оградите.  :D

« Отговор #32 -: 28, април, 2014, 20:46 »
    Много хора с техника биха ти завидели за качеството на мулчирането. Лично аз ти завиждам за пейзажа който се вижда от нивата и.... за хубавото време. И... май не само мулчираш ами и разсаждаш, на ъгълчето се вижда нещо ама си траеш ;). Успех.

Станка

• 385
  • 10
« Отговор #33 -: 10, май, 2014, 21:42 »
 Реколта 2014 ;D,на Гергьовден откъснах първите тиквички   ;) ;) ;) и вече ще има и за пазар ;D

Станка

• 385
  • 10
« Отговор #34 -: 10, май, 2014, 21:50 »
  Днес, дойде реда да се окопае зелето като се очаква да стане до 24май ;D

nkanavrov

• 276
  • 17
« Отговор #35 -: 10, май, 2014, 22:53 »
Къде си Кръчмарю !  :o :o :o Хората берат и продават , а ние с теб сме още на фаза разсади  :'( :'( :'( . Браво колежке , нямам думи  :) :) :).Кога прави разсада за зелето и кога сади ?Може да споделиш и сорта. След 24 -ти май пращам по Еконт колет с прясна черноморска риба срещу две-три зелки  ;) ;).

Станка

• 385
  • 10
« Отговор #36 -: 11, май, 2014, 07:05 »
   ;D ;D ;D,рибата да е чернокоп ;) и разсада го правих когато ти и Мило имахте едни перфектни кофички с домати а мойте се бяха посветили в таблите,така че не реви.Зеле не си гледал иначе щеше да видиш че сорта е Нозоми на Саката 55 дни от разсаждане,гледала съм и Патрон на Ивесто-хубави са и двата.Но сега се чудя къф карфиол да посея ???

Мило

• 1 056
  • 20
« Отговор #37 -: 11, май, 2014, 10:53 »
Браво Станке перфектна градина, с хубава печалба да ти се отблагодари за работата която си извършила.
Най мразим като копам да ми отскача мотиката от камик !

Станка

• 385
  • 10
« Отговор #38 -: 11, май, 2014, 13:23 »
 Мило ,стига си ме бравосвал ;D,казах че срещу теб да тичам няма да те стигна ;D ;D ;D Кръст,.. няма кокал дето да не ме боли-разглобена съм ;D а тепърва работа почва. Не гледаш зелеви култури но колеги имаш дето гледат, та помогни. ;D.Янева е права че кръчмата без майстора не е същата!!!

nkanavrov

• 276
  • 17
« Отговор #39 -: 11, май, 2014, 18:39 »
Била разглобена ! Ми , то и в името ти се чете  ;). А относно кой срещу кого ще тича , при тези снимки и красоти в градината ти , за семинара ще си взема тетрадка голям формат от по-големите , за да си запиша максимално  ;) ;) ;).За зелето съм пас.Няколко години сме отглеждали  по няколко дка. есенно - Кьосе и до там.Така , че на тема зелеви  Вие пишете , аз ще си записвам  :)

execut0r

• 141
  • 5
« Отговор #40 -: 12, май, 2014, 10:08 »
......Но сега се чудя къф карфиол да посея ???

Аз съм гледам Ноатилус Ф1  перфектен е за есента , тази година мисля да засея 1-2 декара за разнообразие.

http://magasini.net/products/view/karfiol-nautilus-f1

Станка

• 385
  • 10
« Отговор #41 -: 12, май, 2014, 14:10 »
  Е, те това  е приказка,благодаря колега-от школата си няма спор ;D ;D ;D.Та с разнообразието от 2дка:)отдавна си в отбора на отговарящите и ме наведе на мисълта ;D" Не е задължително да си луд за да работиш при нас,но помага" ;D,това при нас е точно така ;D.И видяла съм хора дето и трябва поне ден да се организират за да си купят да кажем риба-а тя се продава точно на тротоара срещу тях ;D и представи си тези да сложат 2дка карфиол-за разнообразие-то цял живот ще трябва да го организирват :-\ :-\ :-\

Станка

• 385
  • 10
« Отговор #42 -: 26, май, 2014, 14:04 »
 Едно за главата едно за краката и нищо не свършено на 100% ;D Коловият домат-Наслада и Ясминия,краставицата е Тестигрийн

Станка

• 385
  • 10
« Отговор #43 -: 26, май, 2014, 14:11 »
 Оранжериината история е изтървана от всякъде ;D ;D ;D Колтуците са минали отдавна вренето за махане

Станка

• 385
  • 10
« Отговор #44 -: 26, май, 2014, 14:22 »
 А беше широко,но понеже пак е изтървана гора на мен се пада честта.пп какъв е проблема на шареното листо в долния ляв ъгъл ...
« Последна редакция: 26, май, 2014, 15:57 от Станка »