Кръчма

Моите опити с микробиологичен препарат Байкал ЕМ 1

Sivkova

• 1
  • 0
  • градина
Привет,

купих си препарата на цена 13,2 лв за 0,5л. преди няколко дена онлайн. Голямата разфасовка също е на доста по-ниска от горепосочените. Останах доволна от обслужването. За да не съм голословна по-долу ще посоча и линк към онлайн магазина и страницата с описание, от която бях препратена.

http://hypergroup.org/baykal-em1-bakterialen-tor-mikrobiologichen-preparat-bio-produkt/
http://hypergroup.org/shop/baykal-em1-bakterialen-tor/

Stoychev

• 1
  • 0
  • градина
Здравейте, реших и аз да се регистрирам.
Имам малка птицеферма в добричко. Прочетох, че с този препарат се обработва птичата тор и реших да се пробван. Мога да кажа, че за около месец, след ежедневно третиране на около 200 кг. птича тор, в момента имам перфектна тор, която давам на мой приятел, занимаващ се с производство на зеленчуци. Решихме да наторим само 30% от градината. Резултатите за мен бяха изненадващи. Там където нахвърлихме торта зеленчуците имат 30% повече листа и видимо по висока височина. А иначе препарата закупих от едно магазинче в Добрич, има и онлайн магазин: Микробиологичен тор Байкал ЕМ1
« Последна редакция: 15, юли, 2014, 15:57 от Вискяр »

geronymo

• 20
  • 0
  • градина
Моля, за реални отзиви и впечатление от продукта Байкал ЕМ 1 ?

pendgy

• 1
  • 0
  • градина
     Интересно, и аз се регистрирах заради темата. Може би е от годините, но когато нещо изглежда прекалено хубаво, никак лесно не му хващам вяра.
   И така, разработен е препарат с почти вълшебни свойства, обещаващ едва ли не революция в земеделието. Евтин е, лесно се възпроизвежда,
достатъчно е да си купите първата доза. Известен е вече от доста години. Но кой знае защо, се произвежда в цяла Русия от една, единствена фирма, другите произвеждали неефикасни фалшификати.
За американски, немски, че и японски производители не се говори.
Руснаците, които за мене са готини, са и доста наивни, та при тях се
продава какво ли не. На сериозните ми въпроси един от българските
дистрибутори ми отговори с... нищо.
   Гледам, че темата е изоставена вече две години. И все пак, ако някой може да разкаже нещо за по-дълъг опит, както положителен, така и отрицателен, ще му бъда благодарен. Има или няма полза от
прилагането на т. н. ефективни микроорганизми?

Мило

• 1 028
  • 20
Има ефект ,но трябва постоянство в прилагането му,използва се предимно от не толкова големи производители,в идустриалното зеленчукопроизводство никой няма да му обърне внимание,там нещата са съвсем други  :)
Най мразим като копам да ми отскача мотиката от камик !