Кръчма

Градината на Мило

Мило

• 1 056
  • 20
Re: Градината на Мило
« Отговор #30 -: 15, юни, 2014, 20:49 »
Най мразим като копам да ми отскача мотиката от камик !

Мило

• 1 056
  • 20
« Отговор #31 -: 10, ноември, 2014, 17:44 »

Розов домат сорт Ръгби

[imghttps://lh5.googleusercontent.com/-1rj7U5PcMsA/VGDb6yobddI/AAAAAAAAAnw/qr8mMFvONwE/w514-h685-no/Photo0011.jpg]http://[/img]

Последни чушки на пазара

И други екзотики

Мило

• 1 056
  • 20
« Отговор #32 -: 10, ноември, 2014, 17:46 »

Паланачко чудо

nkanavrov

• 276
  • 17
« Отговор #33 -: 10, ноември, 2014, 18:45 »
Браво колега за хубавата продукция. Още месец - два  да изкараш с този асортимент  . А като гледам мушамата под пипера и зеления лук - много, много ....  стока е преминала върху нея тази година  ;) ;). Пожелавам ти за следващия сезон балатум да сложиш - и него два-три пъти да подмениш поради изтъркване  ;)

« Отговор #34 -: 10, ноември, 2014, 22:26 »
А така, супер продукция. По-често да ти свършва стоката и на по висока цена. При нас спанака е на 4лв в момента, а броколите на 3лв.

Мило

• 1 056
  • 20
« Отговор #35 -: 11, ноември, 2014, 18:13 »

Една от оранжериите със салата

nkanavrov

• 276
  • 17
« Отговор #36 -: 11, ноември, 2014, 18:15 »
А така  :) ! При тази ценова разлика виждам как Мило пълни багажника и ни идва на гости  ;D ;D ;D. Не се плаши колега , цената на бензина падна , така че и за теб ще остане нещо  ;) . Пък ако не друго ще ни опиташ виното от новата реколта . Ще си спретнем един подобаващ "семинар"  :)

Валентин

• 33
  • 2
  • градина
« Отговор #37 -: 11, ноември, 2014, 19:27 »
Не спирай, братко Мило, да си доставяш удовлетворение от добре свършената работа, като споделяш резултатите с нас! Не спирай и да работиш! Защото, разбираш ли, че ти ни вдъхновяваш... караш ни да мечтаем да станем добри в занаята, поне колкото теб! Знаеш ли какво виждам аз в теб, брат? Виждам истински потомък на онези българи, които научиха половин Европа на градинарство в началото на миналия век. Знаеш ли, че в разговорния чешки език и до днес има запазен израз от онова време "Maka jako bulhar!", което се превежда - "Бачка като българин!" А живеем във време и в държава, в която полските домати и гъби събарят цената на нашата продукция за два дни наполовина..... и това заради тая паплач, тая сган разбойници, които се наричат политици....... тия, които накараха една четвърт от тоя народ да се лута по света и да търси там смисъла на живота си..... Знаеш ли и друго, брат, на мен половината ми живот мина в слепота и невежество какво трябва да търся и искам от живота, а другата му половина мина в неосъзната глупава надежда и безпътица..... докато се наложи да живея в безнадеждност..... не искам да бягам, не искам и децата ми да избягат......
Има ли нещо по-достойно и доблестно от това, да произвеждаш храна за хората?! Не е ли това основание да чувстваш смислен живота си?!     Ако действителността не те принуждава да се чувстваш измъчен.....

Не спирай, приятелю!

Мило

• 1 056
  • 20
« Отговор #38 -: 27, март, 2015, 18:58 »

Днес 1 месец откакто продаваме зеленяк на пазара  ;)

nkanavrov

• 276
  • 17
« Отговор #39 -: 28, март, 2015, 10:01 »
Хубава стока колега.Нека сергията ти бъде пълна поне до Коледа.Успех и високи добиви.

Мило

• 1 056
  • 20
« Отговор #40 -: 13, май, 2015, 21:39 »

Пипера връзва

Втората оранжерия с пипер

Моркови

Работната сила инспектира

Разсад капия за садене, скоро

« Отговор #41 -: 14, май, 2015, 13:59 »
Майсторе,майсторе,успех и добри цени!

nkanavrov

• 276
  • 17
« Отговор #42 -: 14, май, 2015, 19:34 »
Гледам домата и му се радвам , радвам му се и го гледам  :) .  При нас студена пролет и нещата закъсняват. Сутрин Емо Чолаков казва - Видин  30 градуса , Балчик  19 градуса. Търчим срещу вятъра и се борим с вятърни мелници. Браво колега. Желая ти богата продукция и високи продажни цени .

Мило

• 1 056
  • 20
« Отговор #43 -: 22, май, 2015, 14:16 »

Първите чушки за сезона

петко б

• 456
  • 9
  • градина
« Отговор #44 -: 22, май, 2015, 16:53 »
Супер браво .Всичките ти зарзавати изглеждат екстра  . Поздравления.