Кръчма

Градина почти в центъра на София

MitkoGeorgiev

• 38
  • 0
  • градина
Re: Градина почти в центъра на София
« Отговор #45 -: 09, март, 2017, 15:21 »
Благодаря ви колеги,спанака е готов точно навреме. След като откриха на баща ми нисък холестерол,ще го лекувам със спанак собствено производство.
Краси може би висок холестерол? В спанака няма нищо мазно или поне аз не знам.
Алкохолът убива нервните клетки и така остават само спокойните!

« Отговор #46 -: 09, март, 2017, 16:26 »
Краси може би висок холестерол? В спанака няма нищо мазно или поне аз не знам.
Грешката е моя,не холестерол,а хемоглобина му е нисък,а пък в спанака има желязо. :)

« Отговор #47 -: 09, март, 2017, 18:33 »
   Краси, в спанака има желязо...колкото и в останалите подобни зеленчуци. Английски учител открива грешката. Човека обичал да проверява това което преподава и....
   След това се разбрало че навремето направили грешката при редактирането, май преместили десетичния знак.

« Отговор #48 -: 09, март, 2017, 19:31 »
   Краси, в спанака има желязо...колкото и в останалите подобни зеленчуци. Английски учител открива грешката. Човека обичал да проверява това което преподава и....
   След това се разбрало че навремето направили грешката при редактирането, май преместили десетичния знак.
Да така е е аз днес доста четох,освен грешката в десетичната запетая са изследвали изсушен спанак. Другото което четох е че и желязото в спанака не се усвоява добре,та Попай май ще е търговски трик. Затова днес му купих на бай Илия натурален шоколад и му сготвих постна мусака с манголд. Спанака по-натам ще му го готвя,а жената го яде на салата,на мен пък ми харесва на супа със застройка,ще му видим сметката :)

« Отговор #49 -: 23, април, 2017, 12:59 »
Здравейте колеги,ето на какъв етап ми е оранжерията и новост с отопление.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=51IC0a1s5ic" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=51IC0a1s5ic</a>